Castor Domy Drewniane & Europa Campers

Podziel się

Domy mobilne holenderskie

Dlaczego Castor Domy drewniane?

BUDOWA – BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY MYŚLISZ O WŁASNYM DOMU LETNISKOWYM CZY APARTAMENTOWCU – TO ZAWSZE POWAŻNA DECYZJA I TRUDNY, CZĘSTO DŁUGI PROCES. DLATEGO WARTO POSTAWIĆ NA WYKONAWCĘ GODNEGO ZAUFANIA.

Firma Handlowa Castor od 1995 roku zajmuje się projektowaniem i budową domów. W tym okresie zrealizowaliśmy ponad 2500 inwestycji – wśród nich domy drewniane, mieszkalne, jednorodzinne, szkieletowe i z bali, letniskowe i całoroczne. W naszym portfolio mamy domy mieszkalne – zarówno rekreacyjne jak i całoroczne, a także karczmy, gospody i ośrodki wczasowe. Realizujemy projekty domów pod wynajem, apartamentowców, domy mobilne i tzw. holenderskie.

Choć siedziba firmy znajduje się w Ostródzie, w województwie warmińsko-mazurskim, to zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Sukcesem i gwarancją naszego działania jest zespół wykwalifikowanych pracowników. To oni służą Państwu pomocą na każdym etapie prac – od wyboru projektu przez dobór rozwiązań technicznych aż po finalną realizację projektu.

Europa Campers – WYBIERZ MIEJSCE RESZTĘ ZOSTAW NAM

Europa Campers działa prężnie od 2004r., w ramach firmy Castor, w tym czasie w naszej ofercie pojawiły się także elementy do budowy łodzi, jachtów i różnego rodzaju jednostek pływających, a także zabudowy do camperów i tzw. mobilne domy holenderskie.

Nieustannie dążymy do postawionego sobie celu, jakim jest produkcja i dostarczanie solidnych, trwałych oraz estetycznych domów, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Gwarantujemy, że nasze domy mobilne spełnią Państwa najwyższe wymagania. Będziecie mogli spędzać dzięki nim cudowne chwile z rodziną, blisko natury, w komfortowych warunkach – niezależnie od miejsca i czasu! Zapraszamy na stoisko G4. 

www.castor.net.pl      www.europacampers.pl