Drugi dzień TMiD w Warszawie oraz Targów INRE

Podziel się

To wydarzenie to doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia, zdobyć najnowsze informacje na temat rynku nieruchomości, oraz skorzystać z cennych porad ekspertów. Zapraszamy od godziny 10:00 do 16:00, odwiedźcie naszych wystawców i zacznijcie swoją przygodę z poszukiwaniem nowego miejsca do życia. Ale to nie wszystko! Mamy także przygotowany bogaty program prelekcji, który pomoże Wam dowiedzieć się więcej o rynku nieruchomości, finansowaniu, wystroju wnętrz i wielu innych tematach.

Strefy: Zakupu, Finansów i Inwestycji

Jednym z najważniejszych elementów Targów jest Strefa Zakup, Finansów i Inwestycji. To właśnie tutaj znajdziecie specjalistów ds. nieruchomości, którzy odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące kredytów hipotecznych, procedur zakupu nieruchomości oraz perspektyw na rynku. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi inwestorami, czy doświadczonymi nabywcami, ta strefa jest miejscem, gdzie można zdobyć cenne informacje i porady.

O prelegentach >>> https://warszawa.targimieszkan.pl/pl/prelegenci/ 

Program prelekcji

Jeśli macie ochotę poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości, warto wziąć udział w naszym bogatym programie prelekcji. Przedstawiciele branży nieruchomości oraz eksperci finansowi podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle ciekawym tematem są szeroko rozumiane inwestycje, na rynku Polski jak i za granicznym. Tematy obejmują m.in. strategie inwestycyjne, trendy w wystroju wnętrz, oraz przyszłość rynku nieruchomości.

Program prelekcji >>> https://warszawa.targimieszkan.pl/pl/program-wydarzen/ 

 

  📷Fotobueno 

Targi Mieszkań i Domów Warszawa Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE