Pierwszy dzień Forum Dostępności już za nami!

Podziel się

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz wystawcom i partnerom za udany pierwszy dzień Forum Dostępności. Serdecznie zapraszamy jutro w godzinach 10:00 - 17:15, obecność obowiązkowa!

Pierwszy dzień premierowej edycji Forum Dostępności dobiegł końca. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. To dzięki Wam nasze wydarzenie jest tak wyjątkowe, a atmosfera na naszym wydarzeniu jest niesamowicie inspirująca.

Dziękujemy Wam, Drodzy Uczestnicy, za wzięcie udziału w konferencji oraz zapoznaniu się z wyjątkową ofertą naszych wystawców i partnerów. Jest nam bardzo miło, że poświęciliście swój cenny czas na zapoznanie się z różnymi ofertami dotyczącymi zagadnienia dostępności i przestrzeni bez barier. Mamy nadzieję, że zdobyliście upragnioną wiedzę i znaleźliście wiele inspiracji i nowych pomysłów. 

Zapraszamy serdecznie na drugi dzień konferencji już jutro. Pamiętajcie, że nasze drzwi są dla Was otwarte od godziny 10:00. Razem tworzymy niezapomniane wydarzenie, które inspiruje i przekazuje wiedzę. Mamy nadzieję, że drugi dzień będzie równie udany i pełen pozytywnych wrażeń.

Do zobaczenia jutro na Forum Dostępności!

 

📷 Fotobueno