Podsumowanie wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Dziękujemy naszym wystawcom i wszystkim odwiedzającym za udział w tegorocznych, wiosennych TMiD!

W niedzielę, 21 kwietnia, dobiegła końca warszawska edycja Targów Mieszkań i Domów, która zakończyła tegoroczny wiosenny sezon targowy.

W sumie, w wydarzeniach w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie wzięło udział ponad 150 wystawców. Wśród nich nie zabrakło lokalnych deweloperów, firm z branży budowlanej, przedstawicieli agencji nieruchomości oraz specjalistów w dziedzinie finansowania i inwestycji.

Liczną grupę wystawców stanowili Ci, którzy na swoich stosikach oferowali możliwość zakupu nieruchomości za granicą, prezentując mieszkania i domy w krajach takich jak Cypr, Hiszpania, Turcja, Bułgaria, Grecja czy Gruzja. Oferta była szczególnie interesująca dla odwiedzających Targi, ponieważ zagraniczne nieruchomości to stanowiły nie tylko możliwość ich zakupu na własny użytek, ale także okazja do inwestycji. Targi Mieszkań i Domów, jak co roku, były miejscem wymiany ofert, doświadczeń wiedzy i opinii. 

Dużą popularnością cieszyły się eksperckie seminaria, w specjalnie przygotowanych strefach: zakupu, finansowania i inwestycji. Wykłady zaproszonych przez nas prelegentów przyciągały liczne grono zainteresowanych słuchaczy.

Dziękujemy za tegoroczny wiosenny sezon. Dziękujemy wszystkim naszym wystawcom i zwiedzającym, za obecność i zaangażowanie.


Serdecznie zachęcamy do udziału w jesiennej edycji, która startuje już pod koniec września. Zaglądając regularnie na stronę Targów Mieszkań i Domów, będziecie mogli być na bieżąco z wszelkimi informacjami na temat jesiennych Targów. 


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji w galerii poniżej, z tego, co działo się podczas wiosennej edycji TMiD.


Na kolejne Targi Mieszkań i Domów zapraszamy już jesienią!

Targi Mieszkań i Domów Targi Mieszkań i Domów na Facebooku