Trwa wiosenny sezon Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Wiosenne edycje Targów Mieszkań i Domów w Krakowie i Poznaniu już za nami. Zapraszamy na zbliżające się Targi we Wrocławiu i w Warszawie.

16 i 17 marca odbyła się druga w sezonie wiosennym edycja Targów Mieszkań i Domów. Targi obyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, licznie gromadząc zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

W sumie, w wydarzeniu wzięło udział ponad 70 wystawców. Wśród nich znaleźli się deweloperzy, przedstawiciele branży budowlanej, agencje nieruchomości, architekci wnętrz, specjaliści w dziedzinie finansowania i inwestycji.

Ponieważ wiosenna edycja Targów w Poznaniu była połączona z kolejną edycją Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE, nie sposób pominąć obecności silnej grupy wystawców, którzy prezentowali możliwość zakupu nieruchomości za granicą, w takich krajach jak Hiszpania, Turcja, Cypr, czy Bułgaria. Targi stały się miejscem nie tylko dla lokalnych projektów, ale także dla międzynarodowej wymiany doświadczeń i ofert.

Dużą popularnością cieszyły się seminaria eksperckie. W specjalnych strefach: zakupu, finansowania i inwestycji, na odwiedzających czekali prelegenci. Ich wykłady przyciągały liczne grono zainteresowanych słuchaczy.

Tak było w Poznaniu, a już 13 i 14 kwietnia odbędzie się wiosenna edycja Targów we Wrocławiu. Tydzień po tym wydarzeniu, przyjdzie kolej na ostatnie w sezonie wiosennym – Targi Mieszkań i Domów w Warszawie.

https://wroclaw.targimieszkan.pl/pl

https://warszawa.targimieszkan.pl/pl