Warszawskie Targi Mieszkań i Domów!

Podziel się

Już w najbliższy weekend 22-23 kwietnia w warszawskim EXPO XXI odbędzie się ostatnia w sezonie wiosennym edycja Targów Mieszkań i Domów!

Zakończenie wiosennego sezonu Targów Mieszkań i Domów zapowiada się niezwykle ciekawie. 

Do dyspozycji gości, poza stoiskami uczestników oddajemy aż 3 sale seminaryjne, a w nich:


Strefa Zakupu - Nasi specjaliści pomogą wybrać nieruchomość i przygotować się do jej zakupu oraz podpowiedzą jak nowe lokum najefektywniej zaprojektować i wykończyć.

https://warszawa.targimieszkan.pl/pl/zwiedzajacy/wazne-informacje/strefa-zakupu/

Strefa Finansów - W tej specjalnej strefie uczestnicy dowiedzą się jak bezpiecznie sfinansować planowany zakup nieruchomości i jak skorzystać z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%. Na co zwrócić uwagę i jak najkorzystniej wybrać ofertę kredytową.

https://warszawa.targimieszkan.pl/pl/zwiedzajacy/wazne-informacje/strefa-finansow/

Strefa Zagranicznych Inwestycji - Strefa dedykowana wszystkim, którzy szukają domów wakacyjnych lub alternatywnych form inwestowania poza granicami Polski. Dowiemy się czym charakteryzują się zakupy nieruchomości w danych krajach, na co zwrócić uwagę na poszczególnych rynkach i ile możesz zarobić na inwestowaniu zagranicą!

https://warszawa.targimieszkan.pl/pl/zwiedzajacy/wazne-informacje/strefa-zagranicznych-inwestycji/

 W ciągu dwóch dni targów zapraszamy również do odwiedzenia: 

Strefy Porad – tam będzie można spotkać naszą ekspertkę od nieruchomości Patrycję Burglin - Surowiecką z firmy Just Like Home oraz znakomitego projektanta wnętrz Krzysztofa Ziółkowskiego z firmy Projektowanie wnętrz Krzysztof Ziółkowski.


Strefy Miejskiej - Miasto Warszawa:

Warszawa bez wątpienia jest miastem, które przyciąga swoim potencjałem. Potencjał ten nie tylko obejmuje największy rynek pracy, lecz również miejsce idealne do życia. Analizując potrzeby mieszkańców mamy ambicje i narzędzia by Warszawa stała się stolicą wygody, zieleni oraz wolnego czasu.

Biuro Mienia Miasta i Skarbu Państwa zaprezentuje oferty sprzedaży nieruchomości. Znajdą się wśród nich lokale przeznaczone na sprzedaż lub wynajem, jak również oferty atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych planowanych do sprzedaży.


Strefy Wirtualnych Spacerów 3D Estate - wybrane mieszkania będzie można obejrzeć na miejscu w wirtualnym wydaniu na dotykowym ekranie. 3D Estate zabierze zwiedzających w wirtualny spacer po mieszkaniach naszych wystawców. Strefa 3D na targach to połączenie tradycji z nowoczesnością. Na targach spotykasz deweloperów i zadasz pytania o mieszkania a wirtualny spacer z 3D Estate pozwoli zobaczyć realistycznie wyglądające wnętrza mieszkań. VR pozawala zobaczyć mieszkanie tak, jak będzie wyglądało po wybudowaniu, wykończeniu i wyposażeniu. Wirtualny spacer pomaga w lepszej ocenie mieszkania i ułatwia podjęcie decyzji.


To nie koniec atrakcji na terenie targów będzie można zobaczyć mobilny domek, prywatny bunkier i pokaz tańca Flamenco oraz mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Wystawców. 

Wstęp na targi i targowe atrakcje jest BEZPŁATNY.

Sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00.