ZAPRASZAMY NA PREMIEROWĄ EDYCJĘ EKOKONFERENCJI DLA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI 2023

Po latach omawiania na naszych wydarzeniach pojedynczych tematów z zakresu zrównoważonego budownictwa, wpływu procesu budowy, budynków i ich eksploatacji na środowisko, nowych technik i energooszczędnych urządzeń, sposobów gospodarowania zasobami i zarządzania inwestycją z odpowiedzialnością za wpływ, jaki wywiera na otoczenie – postanowiliśmy nareszcie zebrać je w jednym miejscu i czasie.

Więcej informacji na stronie  

 

TO JUŻ 13 EDYCJA FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI w SOPOCIE- 19-20.06.2023 

To elitarne spotkanie branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Konferencja dostarczy aktualnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce i na świecie. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli na wymianę opinii i spostrzeżeń dotyczących funkcjonowania rynku.

Więcej informacji na stronie 

 

 

Trzecia edycja PRES Polish Real Estate Summit 2023 odbędzie się w LISTOPADZIE!

Tegoroczna, trzecia edycja PRES cieszy się wysokim zainteresowaniem – ponownie zobaczymy się w zakopiańskim hotelu Nosalowy Dwór, a z nami - przedstawiciele firm deweloperskich, agencji doradczych, funduszy inwestycyjnych, organizacji branżowych, generalnych wykonawców, kancelarii prawnych, pracowni architektonicznych, producentów materiałów budowlanych, analitycy i  dziennikarze nieruchomościowi. Nasze konferencje to wyjątkowa okazja do działań networkingowych z elementami targowymi, ale przede wszystkim doskonała szansa, aby wspólnymi siłami obmyślić strategię na nadchodzący rok.  

Więcej informacji na stronie 

 

Powiązane usługi