Trzecia edycja PRES Polish Real Estate Summit 2023 odbędzie się w LISTOPADZIE!

Tegoroczna, trzecia edycja PRES cieszy się wysokim zainteresowaniem – ponownie zobaczymy się w zakopiańskim hotelu Nosalowy Dwór, a z nami - przedstawiciele firm deweloperskich, agencji doradczych, funduszy inwestycyjnych, organizacji branżowych, generalnych wykonawców, kancelarii prawnych, pracowni architektonicznych, producentów materiałów budowlanych, analitycy i  dziennikarze nieruchomościowi. Nasze konferencje to wyjątkowa okazja do działań networkingowych z elementami targowymi, ale przede wszystkim doskonała szansa, aby wspólnymi siłami obmyślić strategię na nadchodzący rok.  

Więcej informacji na stronie 

 

ZAPRASZAMY NA PREMIEROWĄ EDYCJĘ EKOKONFERENCJI DLA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI 2023

Po latach omawiania na naszych wydarzeniach pojedynczych tematów z zakresu zrównoważonego budownictwa, wpływu procesu budowy, budynków i ich eksploatacji na środowisko, nowych technik i energooszczędnych urządzeń, sposobów gospodarowania zasobami i zarządzania inwestycją z odpowiedzialnością za wpływ, jaki wywiera na otoczenie – postanowiliśmy nareszcie zebrać je w jednym miejscu i czasie.

Więcej informacji na stronie  

 

 

TO JUŻ 14 EDYCJA FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI w SOPOCIE- 6-7.06.2024 

To elitarne spotkanie branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Konferencja dostarczy aktualnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce i na świecie. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli na wymianę opinii i spostrzeżeń dotyczących funkcjonowania rynku.

Więcej informacji na stronie 

 

 

Powiązane usługi