LinkedIn Ads

Podziel się

Jeszcze czasem myślimy o LinkedIn jak o portalu, który służy tylko do szukania pracy. Niesłusznie. Należący do Microsoftu serwis przeszedł długą drogę i dziś jest miejscem, gdzie chętnie spotykają się i inspirują różnej maści specjaliści. To zaś sprawiło, że zaczęli się nim interesować marketerzy.

LinkedIn to doskonałe miejsce do reklamowania się, gdy chcemy dotrzeć do osób wykonujących określone prace. W innym serwisach użytkownicy często niechętnie dzielą się tym, czym zajmują się zawodowo - na LinkedIn wręcz przeciwnie. Łatwiej jest nam więc dotrzeć do użytkowników, biorąc pod uwagę ich zawód i funkcje pełnionych w firmie.

Nasi klienci chętnie zlecają nam takie kampanie, gdy chcą dotrzeć do konkretnych osób z branży B2B, a my chętnie im w tym pomagamy. W zależności od celu kampanii (Zapis na newsletter? Kampania leadowa? Udział w wydarzeniu? Jeszcze coś innego?) pomagamy dobrać grupę docelową i znaleźć skuteczny sposób dotarcia do niej. Wspieramy klienta na każdym etapie kampanii, a po jej ustawieniu ją optymalizujemy, a na końcu przedstawiamy wyniki w postaci przejrzystego raportu.

Sprawdź czy na LinkedIn są również Twoi klienci!