Dostarczamy wiedzę, kontakty i informacje

Tworzymy profesjonalne narzędzia dla rynku nieruchomości i nie tylko

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości i obszarów z nim powiązanych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych FRN Forum Rynku Nieruchomości i PRES Polish Real Estate Summit, a także cykl Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. W roku 2023 odbyła się druga edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. W tym samym roku wystartowaliśmy z nowymi projektami: Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPOForum Dostępności oraz Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu.

Od 2015 r. Nowy Adres jest członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich, z którym wspólnie przeprowadza wiele interesujących projektów i inicjatyw.

Od stycznia 2018 roku należymy do Grupy MTP- największego organizatora targów, konferencji i eventów w Europie środkowo-wschodniej.

Naszą misją jest tworzenie wspólnej przestrzeni dialogu dla wszystkich uczestników polskiego rynku nieruchomości.

Od wielu lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy.