Od wielu lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy i jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas Klienci. Dostarczamy wiedzę, kontakty i informacje.

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości i obszarów z nim powiązanych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych FRN Forum Rynku Nieruchomości PRES Polish Real Estate Summit, a także cykl Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku. 

W roku 2023 odbyła się druga edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. W tym samym roku wystartowaliśmy z nowymi projektami: Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPOForum Dostępności oraz Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu.

Targi Mieszkań i Domów

Targi Mieszkań i Domów organizujemy 2 razy w roku w 5 miastach. Zasada jest prosta: zwiedzają ci, którzy planują lub właśnie realizują zakup mieszkania, a wystawiają się ci, którzy sprzedają, pośredniczą, kredytują, budują, wykańczają, projektują. Cały proces wyboru, kupna i aranżacji mieszkania można zaplanować w jednym miejscu, korzystając z bezpłatnych porad ekspertów! Oprócz bogatej oferty deweloperów, pośredników nieruchomości, architektów i projektantów wnętrz, producentów materiałów wykończeniowych na zwiedzających czekają także sale wykładowe i specjalne strefy porad, a w nich – spotkania z prawnikami, pośrednikami finansowymi, doradcami, inspektorami budowlanymi, projektantami.

Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE

Gdzie lokować oszczędności? To najczęstsze pytanie jakie zadają sobie Polacy. Od wielu lat na szczycie odpowiedzi na tak zadane pytanie znajdują się nieruchomości. W aktualnej sytuacji rynkowej warto poszukać alternatywy dla zwykłego mieszkania z rynku pierwotnego. Polacy chętnie interesują się rynkiem nieruchomości wakacyjnych i tzw. second homes- wszystkie znajdziesz na INRE! Targi poświęcone są szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów. To także solidna dawka wiedzy na temat inwestowania w nieruchomości i prezentacja wielu, także egzotycznych, kierunków inwestycyjnych.

Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych Labs Expo

Targi LABS EXPO to bogata oferta Wystawców i profesjonalni zwiedzający. Wyjątkowe wydarzenie, które tworzymy, pozwoli zaprezentować sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów wśród profesjonalnej publiczności. Część naukowa będzie istotnym elementem targów LABS EXPO. Wiemy, jak ważne jest, stworzenie wyjątkowego, interesującego programu imprez towarzyszących targom. Już teraz zapraszamy do uczestnictwa w wykładach, konferencjach i szkoleniach, które będą kierowane do specjalistów z branży.

Forum Dostępności

Pierwsza edycja FORUM DOSTĘPNOŚCI odbyła się w dniach 13-14 listopada 2023 roku w Poznań Congress Center. Ta wyjątkowa konferencja połączona ze strefą targową była poświęcona projektowaniu uniwersalnemu, dostępności architektonicznej, wyzwaniom związanym ze zmianami prawnymi, społecznymi oraz kierunkom rozwoju projektowania architektury i produktów dostępnych dla wszystkich. To wyjątkowe spotkanie jest skierowane do przedstawicieli branży deweloperskiej i budowlanej, architektów i rzeczoznawców, projektantów i producentów wzornictwa przemysłowego, koordynatorów dostępności i przedstawicieli administracji publicznej, osób z niepełnosprawnościami, którzy wiedzą jak istotne jest kreowanie przestrzeni i przedmiotów dostępnych dla wszystkich.

Akademia Rynku Nieruchomości

Akademia Rynku Nieruchomości, to nowatorski projekt i najnowsze wydarzenie, którego organizatorem jest Nowy Adres. Akademia Rynku Nieruchomości, to nasza odpowiedź na potrzebę dostarczania rzetelnych, kompletnych i aktualnych informacji, pomocnych w świadomym podejmowaniu decyzji o zakupie nieruchomości. asz najnowszy projekt powstał z myślą o konsumencie - kliencie końcowym w procesie zakupu nieruchomości. Stworzyliśmy wydarzenie o charakterze społecznym, które dostarcza wyczerpującej wiedzy, jednocześnie będąc miejscem spotkań i platformą wymiany wiedzy, dobrych praktyk i doświadczenia. Akademia Rynku Nieruchomości ma formę tzw. "conf-expo", gdzie wiodącym elementem jest część merytoryczna. Oferujemy prelekcje specjalistów z branży nieruchomości oraz zróżnicowaną tematycznie strefę porad. Dzięki temu każdy uczestnik znajdzie informacje dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań.