Od wielu lat obserwujemy rynek nieruchomości. Rozwijamy się i zmieniamy wraz z nim. Analizujemy potrzeby, przygotowujemy merytoryczne materiały, organizujemy spotkania. Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i trzymamy rękę na pulsie. Wyznaczamy kierunki, wyprzedzamy trendy i jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas Klienci. Dostarczamy wiedzę, kontakty i informacje.

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości i obszarów z nim powiązanych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych FRN Forum Rynku Nieruchomości PRES Polish Real Estate Summit, a także cykl Targów Mieszkań i Domów, organizowanych w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i w przyszłym roku w Katowicach.

W roku 2023 wystartowaliśmy z nowymi projektami: Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPOForum Dostępności oraz Smart Expo - Targi inteligentnych rozwiązań dla domu i ogrodu.

Targi Mieszkań i Domów

Targi Mieszkań i Domów organizujemy 2 razy w roku w 5 miastach. Zasada jest prosta: zwiedzają ci, którzy planują lub właśnie realizują zakup mieszkania, a wystawiają się ci, którzy sprzedają, pośredniczą, kredytują, budują, wykańczają, projektują. Cały proces wyboru, kupna i aranżacji mieszkania można zaplanować w jednym miejscu, korzystając z bezpłatnych porad ekspertów! Oprócz bogatej oferty deweloperów, pośredników nieruchomości, architektów i projektantów wnętrz, producentów materiałów wykończeniowych na zwiedzających czekają także sale wykładowe i specjalne strefy porad, a w nich – spotkania z prawnikami, pośrednikami finansowymi, doradcami, inspektorami budowlanymi, projektantami.

Targi Inwestycyjne INRE

Widząc ciągle utrzymujący się trend inwestowania nadwyżek finansowych w różnego rodzaju nieruchomości i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów stworzyliśmy wydarzenie aby móc zaprezentować najpełniejszą ofertę nieruchomości pod inwestycje.
To wydarzenie dla wszystkich, którzy dysponując wolnymi środkami finansowymi pragną je bezpiecznie ulokować w ekskluzywnych nieruchomościach. Targi będą poświęcone szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów.

Labs Expo

Targi LABS EXPO to bogata oferta Wystawców i profesjonalni zwiedzający. Wyjątkowe wydarzenie, które tworzymy, pozwoli zaprezentować sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów wśród profesjonalnej publiczności. Część naukowa będzie istotnym elementem targów LABS EXPO. Wiemy, jak ważne jest, stworzenie wyjątkowego, interesującego programu imprez towarzyszących targom. Już teraz zapraszamy do uczestnictwa w wykładach, konferencjach i szkoleniach, które będą kierowane do specjalistów z branży.

Forum Dostępności

Pierwsza edycja FORUM DOSTĘPNOŚCI odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2023 roku w Poznań Congress Center. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Integracja oraz spółka Nowy Adres. Forum Dostępności to platforma wymiany doświadczeń, edukacji i kontaktów biznesowych, pozwalające na spotkanie ludzi związanych z tworzeniem rozwiązań bez barier. To wyjątkowe spotkanie skierowane do przedstawicieli branży deweloperskiej i budowlanej, architektów i rzeczoznawców, projektantów i producentów wzornictwa przemysłowego, koordynatorów dostępności i przedstawicieli administracji publicznej, osób z niepełnosprawnościami, którzy wiedzą jak istotne jest kreowanie przestrzeni i przedmiotów dostępnych dla wszystkich.