Decyzja o kupnie mieszkania nie jest łatwa. Jak wybrać najlepsze? Jakie kryteria wziąć pod uwagę? Na co szczególnie zwrócić uwagę?

Poznaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Tysiące ofert, setki możliwości, tłumy doradców.

Targi Mieszkań

Na Targach Mieszkań i Domów gro wystawców stanowią najwięksi i najbardziej doświadczeni deweloperzy! Przeglądanie kolejnych wyszukiwarek nieruchomości nie przynosi efektów? Masz dość ofert, które nie spełniają oczekiwań? Zależy Ci na czasie? Przyjdź Na Targi Mieszkań i Domów i sprawdź ofertę największych deweloperów. Przy okazji odwiedzając seminaria zdobędziesz wiedzę niezbędną do bezpiecznego i komfortowego sfinalizowania transakcji. 

Targi Inwestycyjne INRE

Widząc ciągle utrzymujący się trend inwestowania nadwyżek finansowych w różnego rodzaju nieruchomości i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów stworzyliśmy wydarzenie aby móc zaprezentować najpełniejszą ofertę nieruchomości pod inwestycje.
To wydarzenie dla wszystkich, którzy dysponując wolnymi środkami finansowymi pragną je bezpiecznie ulokować w ekskluzywnych nieruchomościach. Targi będą poświęcone szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów.

Labs Expo

Targi LABS EXPO to bogata oferta Wystawców i profesjonalni zwiedzający. Wyjątkowe wydarzenie, które tworzymy, pozwoli zaprezentować sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów wśród profesjonalnej publiczności. Część naukowa będzie istotnym elementem targów LABS EXPO. Wiemy, jak ważne jest, stworzenie wyjątkowego, interesującego programu imprez towarzyszących targom. Już teraz zapraszamy do uczestnictwa w wykładach, konferencjach i szkoleniach, które będą kierowane do specjalistów z branży.